.

.

Harta dinamike dhe precize. Nje perzgjedhje e opsioneve per parcela toke , truall e toka bujqesore ne qytetin e Tiranes dhe ne rrethina.

OKAZION!!! SHITET TOKE NE DHERMI.

Durres | Currilat 3.

. Te listuara me poshte do te gjeni variante nga parcelat e vogla e deri ne siperfaqe te medha ne rruget me te rendesishme qe lidhin Tiranen me qytetet e tjere. Ruaj rezultatet e kërkimit.

Shitet: Truall (525,000€) Buze Autostrade, Ne 📍 Teg, shitet super toke me cmim super: (525,000€) ne 📍 teg, prane rrethit - 3590 m2 me hipoteke - intensitet ndertimi 0.

Payment: 699,000 Euro: Square Feet: 5. . Aug 11, 2014 · Truall ne Dhermi; Truall ne Korce; Truall ne Shkoder; Truall ne Gjirokaster; Truall ne Pogradec; Archives.

. al.

Harta dinamike dhe precize.

.

Payment: 699,000 Euro: Square Feet: 5. com - Falas.

Lire. MirLir.

Previous Next.
.
.

Gjeni pronën ideale në Dhërmi!.

.

Gjeni shtëpi në shitje në Dhërmi në Indomio. Harta dinamike dhe precize. Shitet truall ne dhermi sip- 1000m2 prane ish kampit vjeter mundesi e arte investimi me certifikate pronesie shitet per arsye emigrimi nxitoni.

000 €. Lexo detajet. 40 Dynym (Ose 400 m2) Lloji i Tokes: Toke Bujqesore: Qyteti - Zona : Himare - Dhermi: Adresa : Dhermi, Albania - Harta: Lexime : 146 : Shitet toke buze detit ne Dhermi! Toka eshte Are. Shitet: Truall (525,000€) Buze Autostrade, Ne 📍 Teg, shitet super toke me cmim super: (525,000€) ne 📍 teg, prane rrethit - 3590 m2 me hipoteke - intensitet ndertimi 0. Gjeni shtëpi në shitje në Dhërmi në Indomio. .

2.

Te listuara me poshte do te gjeni variante nga parcelat e vogla e deri ne siperfaqe te medha ne rruget me te rendesishme qe lidhin Tiranen me qytetet e tjere. Kati 2.

1 2 Tjetra.

Gjeni pjesë toke në shitje në Dhërmi në Indomio.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

6 q3632 -super vendodhje 📌 teg buze autostrades - prane rrethit (perballe gega oil) -3590 m2 me hipoteke.

The land for sale is located in himare city, in the "dhermi" area, and is <b>12.