Ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, një dhomë të gjumit, një banjo, një depo dhe dy ballkona.

Banesa sipërfaqe 70m2, me ndarje shume te pershtshme te dhomave.

40 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. Leshojmë banesën me qira ne Ulpiane përball tregut.

Kontakt 045 584 613 045 584 719 metrobios@hotmail.

Tel.

With agreement. Shiko të gjitha 5 fotot. tel: 044 349 845.

Përshkrimi.

Plotëson te gjitha kushtet per banim, ka kuzhine te re(e []. Apartment / Banesa SHITET BANESA NE. Shitet Banesa ne lagjen e Mu.

Lirohet nga data 1 Korrik 2022. Banesa me sipërfaqe 56m² neto ndodhet në Ulpianë.

Shitet banesa ne Ulpiane te Soliterat, gjendet ne katin e 1-re, ka nxemje qendrore me Termokos, 50m2, eshte e mobiluar Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 62 000 euro Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 045 1900 19.

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 60 m² Numri i dhomave 2,5 Description.

Adresa: Ulpia në - Prishti në. .

. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes.

Objekti në të cilin.
Shikoni listën e gjerë të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë.
Banesa ndodhët në rrugën kryesore,afër NLB bank dhe Aztech.

Plotëson te gjitha kushtet per banim, ka kuzhine te re(e [].

.

Kërkoni shpallje në MerrJep. Toggle navigation. E orientuar nga lindja, banesa përfshinë qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, dy dhoma të gjumit, një banjo si dhe një ballkon.

Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile si në foto. 40 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. Online tani Vetëm me fotografi Me transport. Shitet banesa Prishtinë lagjia Ulpianë te rrethi flamurit prapa ish hotel Bacit kati i katërt. .

Detajet.

patundshme r ia@gmail. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe ka këtë rënditje: | Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari |.

I ri I përdorur - Si i ri I përdorur - Në.

dhoma gjumi – kati-1 Cmimi-300e /muaji 045 584 613 045 584 719 metrobios@hotmail.

Banesa.

Gjendet në katin e 1-rë,me pamje nga të dy anët, nga rruga kryesore dhe nga parkingu,është e përshtatshme për banim dhe për zyre.

Ne shitje 71,000€ - Banesa.